ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bok 3412298
*
nr 341 2298
Bok
Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 december 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/12 14:10:42
1
350 kr
20/12 15:55:30
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
-
6037 Bokhylla
i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:55
-
6685 Bokhylleskåp
1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:32
-
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:42
-
6684 Karmstol
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, tillskriven. 1..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:28
-
6047 Vitrinskåp
Rustikt. Bredd: 54 cm, djup: 41 cm, höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:01
*
Bok
nr 341 2298
Bok
Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 december 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/12 14:10:42 | 1 | 350 kr |
| 20/12 15:55:30 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
-
6037 Bokhylla
i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:55 -
6685 Bokhylleskåp
1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:32 -
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:42
-
6684 Karmstol
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, tillskriven. 1..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:28 -
6047 Vitrinskåp
Rustikt. Bredd: 54 cm, djup: 41 cm, höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:01



