Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Bok 3412298



*

nr 341 2298


Bok

Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,


Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 20 december 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/12 14:10:42 1      350 kr
20/12 15:55:30 2      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
  • 6037 Bokhylla
    i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 18:55
  • 6685 BokhylleskÃ¥p
    1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 20:32
  • 6362 Bokverk
    "Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 19:42
  • 6684 Karmstol
    Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, tillskriven. 1..//
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 19:28
  • 6047 VitrinskÃ¥p
    Rustikt. Bredd: 54 cm, djup: 41 cm, höjd: 120 cm
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 19:01




Ladda ner broschyr